Контакти

Antares-Logo
 068 782-65-56  066 782-65-56
Antares
×

Введіть номер і ми передзвонимо Вам

Філія на вул. Байди Вишневецького 34

Photo filii

Адреса філіалу:

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького 34

Телефони адміністратора:

(096)544-78-87

(050)544-78-87

Розклад занятть:

Вт-Пт: 9.00-18.00

Сб: 9.00-13.00

Як дістатися?

Наша школа знаходиться на другому поверсі будівлі УКРТЕЛЕКОМ, Вхід до автошколи зі сторони піцерії, поруч із зупинкою ТРЦ «Любава».

Особливості

З кожним днем ​​кількість пішоходів зменшується, а кількість водіїв зростає. Необхідність в умінні керувати автомобілем зростає з геометричною прогресією. Зараз кермування не є чимось надприродним, далеким і захмарним. Навчання водінню, відпрацювання теоретичних знань ПДР (правил дорожнього руху) на дорозі – стає необхідністю, буденністю.

Автошкола «Антарес» відома своєю професійною підготовкою водіїв транспортних засобів, з року в рік ми розширюємо карту філій, вдосконалюємо навчальні програми і робимо все для більш комфортного навчання майбутнього водія. В нашій автошколі пропонуємо навчання (перепідготовку) водіїв категорії «В».

Ми маємо ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також акредитацію у департаменті ДАІ МВС на право навчання водіїв категорії «В».

У нашому педагогічному складі працюють висококваліфіковані викладачі теоретичного курсу та професійні майстри практичного водіння з великим стажем роботи, які мають вищу освіту за профілем навчання, а також атестацію в Сервісному Центрі МВС. Наші інструктори підберуть індивідуальний підхід до кожного учня, що дозволить йому швидше опанувати основи керування автомобілем та набути навичок безпечного водіння.

Найближчий старт групи: 18 травня 09:00

до старту залишилось

Встигни записатися

Фото та Відео